Çfarë po ‘gatuajnë’ Jori Delli dhe Tayna?

Modelja Jori Delli dhe këngëtarja Tayna kanë postuar së bashku një video në TikTok. Videoja u bë shumë shpejt virale dhe fansat po aludojnë për një bashkëpunim të mundshëm mes dyshes.

Padyshim që jo një bashkëpunim muzikor, por Jori mund të jetë modelja e videoklipit të ri të këngëtares nga Kosova. Videoja është postuar nga ish-banorja e BBV2, Jori e cila shkruan:

Me ni Bad Bitch – e cila është një frazë e këngës së Taynës.